... To pytanie zadaje sobie zapewne większość rodziców i uczniów szkół gimnazjalnych oraz podstawowych. W pierwszym typie szkół egzaminy powinny zacząć się w środę (10.04.), w drugim - w poniedziałek (15.04.)

We wszystkich, 18 gimnazjach w Olsztynie, trwa wielka mobilizacja.

- Dyrektorzy szukają rezerwowych zespołów nadzorujących - mówi Ewa Kaliszuk, wiceprezydent Olsztyna - robią wszystko, by umożliwić młodzieży zdawanie egzaminów. Wspomaga ich w tym, powołany przez nas, Zespół Interdyscyplinarny. Wszyscy poszukują osób, mających odpowiednie kwalifikacje.

- Sytuacja jest bardzo dynamiczna - mówi Anida Samoraj, dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Olsztyna - Dlatego ponownie apelujemy by rodzice i młodzież byli w bieżącym kontakcie ze szkołą.

Dyrektorzy szkół zobowiązali się przekazywać do publicznej wiadomości informacje o tym czy w danej jednostce egzaminy zostaną przeprowadzone.

<- Wstecz do: Archiwum

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.