Próba spektaklu "Fru-Fru"

fot. Paweł Strzelec

Przed nami V Dzień Teatru Publicznego (sobota, 18 maja). Przy tej okazji Olsztyński Teatr Lalek zaprasza na szereg atrakcji.

Sobotnie południe to doskonała okazja, by pospacerować. Uatrakcyjnić przechadzkę może zabawa w detektywów i poszukiwaczy przeróżnych opowieści. "Na tropie bajek" to spotkanie będące częścią zainicjowanego przed czterema laty projektu "Spacerownik Teatralny".

- Zapraszamy w podróż, podczas której wszyscy dowiecie się, jak w ciągu lat zmieniał się Olsztyński Teatr Lalek - zachęcają organizatorzy. - Zabawimy się także w detektywów i w każdym miejscu poszukamy tropów bajek i baśni!

Dorośli i dzieci, którzy zapisali się na spacer, spotkają się w sobotę (18 maja) o 12:00 przy ul. Grażyny 1a (zaplecze galerii Dekada). Spacer potrwa ok. 1,5 godziny.

Ale to niejedyne przedsięwzięcie, w którym warto wziąć udział. Tegorocznemu Dniowi Teatru Publicznego towarzyszy akcji "Bilet do teatru za 350 groszy". Wejściówki na spektakl "Fru-Fru" będą tego dnia kosztować właśnie 3,5 złotego. Można będzie je kupować tylko w kasie Olsztyńskiego Teatru Lalek 18 maja od godziny 16:00. Jedna osoba może kupić cztery bilety, nie prowadzone są rezerwacje oraz sprzedaż online.

"Fru-Fru" to opowieść w metaforyczny sposób opisująca dorastanie dziecka. Historia poznawania świata i siebie oraz mierzenia się z pierwszymi wyzwaniami i rozczarowaniami. Spektakl z użyciem nietypowych lalek i nowoczesnych form plastycznych dedykowany jest dzieciom od 4. roku życia.

[Spacerownik Teatralny] [Bilet za 250 groszy] [spektakl "Fru-Fru"]

<- Wstecz do: Archiwum