Logo platformy przedsiębiorczości

Jest kolejnym w naszym województwie narzędziem, jakie służy wsparciu lokalnych przedsiębiorców. To także doskonała baza informacji gospodarczych dla chcących rozpocząć działalność lub zainteresowanych tą tematyką.

Celem utworzenia Platformy było zebranie w jednym miejscu najważniejszych informacji w obszarze przedsiębiorczości i przedstawienie ich w czytelnej i przystępnej formie. Dzięki temu w jednym miejscu można znaleźć wszystko o biznesie Warmii i Mazur.

- Platforma ma również ułatwić nawiązywanie współpracy pomiędzy różnymi podmiotami ekosystemu gospodarczego regionu - mówi marszałek województwa, Gustaw Marek Brzezin.

Platforma jest dostępna jako tradycyjna strona internetowa, jej wersja mobilna oraz jako profil na Facebooku. Składa się z dwóch głównych modułów - bazy danych i najpotrzebniejszych informacji oraz sekcji aktualności.

W bazie danych można dowiedzieć się m.in. o tym, jak założyć działalność gospodarczą, znaleźć finansowanie albo usług skierowanych do przedsiębiorców. Są też informacje dla poszukujących możliwości współpracy, specjalistów, terenów inwestycyjnych. Można zapoznać się z kalendarzem konferencji i szkoleń albo przestudiować interesujące raportu lub dokumenty.

Instytucje zainteresowane zamieszczeniem oferty na Platformie powinny kontaktować się z Biurem Przedsiębiorczości w Departamencie Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

[Platforma Przedsiębiorczości Warmii i Mazur] [Facebook Platformy]

<- Wstecz do: Archiwum