Trwa specjalna edycja konkursu zorganizowanego przez PortalSamorzadowy.pl. Po głosowaniu Internautów Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel jest w czołówce ocenianych inwestycji.

Już od dekady PortalSamorzadowy.pl wybiera najlepsze komunalne inwestycje naszego kraju. Przy okazji tego jubileuszu organizatorzy postanowili wybrać czołowe zadania zrealizowane nie tylko przez samorządy, ale i podmioty, w których mają one udziały.

Do trwającej, wyjątkowej edycji konkursu dopuszczone zostały te przedsięwzięcia, które zyskały uznanie w minionych edycjach plebiscytu. Łącznie to 88 projektów, wśród których znalazło się Centrum Sportowo-Rekreacyjne Ukiel.

W niedawnym głosowaniu Internautów CRS Ukiel zajął świetne, II miejsce, zdobywając ponad 1,1 tys. głosów. Lepsza okazała się tylko inwestycja zrealizowana przez Lublin - dwupoziomowe skrzyżowanie.

- Kolejnym etapem będzie głosowanie Rady Konsultacyjnej, więc szansa na wygraną jest ciągle bardzo duża - mówi prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz. - Wszystkim głosującym serdecznie dziękuję!

W skład Rady Konsultacyjnej wchodzą samorządowcy, ekonomiści, menedżerowie, eksperci i urzędnicy oraz przedstawiciele organizatora konkursu. Oni wskażą swoich faworytów przed 20 sierpnia. Laureaci plebiscytu zostaną uhonorowani podczas XIII Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, który jest zaplanowany na II połowę września.

Powróć do archiwum