Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olsztyn

Rozgrywki Naki, młodzi piłkarze na boisku

Nieco ponad miesiąc pozostał do rozpoczęcia piłkarskich mistrzostw świata w Rosji (14 czerwca-15 lipca). Zanim zmagania na prawdziwych arenach, w Olsztynie kolejny raz odbędzie się wyjątkowy turniej.

Dzikie drużyny zmierzą się w oryginalnych zmaganiach. 27 maja (niedziela) na boiskach uniwersyteckich w Kortowie rywalizować będą w mini-mistrzostwach. Jest jeszcze czas do końca tygodnia (11 maja), by zgłosić się do turnieju organizowanego przez Szkółkę Piłkarską NAKI.

- Mundial to wielkie piłkarskie święto - przypominają organizatorzy. - My z tej okazji tradycyjnie organizujemy największy w regionie, a może i w Polsce turniej dzikich drużyn Mistrzostwa Świata NAKI 2018.

Rywalizacja odbędzie się w czterech kategoriach wiekowych: od rocznika 2006-2007 do 2012 i młodszych. Drużyny będą się składać z maksymalnie 10 graczy (bramkarz, siedmiu graczy z pola i dwóch rezerwowych). Jeśli nie uda się skompletować drużyny, trenerzy pomogą dobrać potrzebnych zawodników.

Podczas uroczystej Ceremonii Losowania (23 maja w Centrum Konferencyjnym UWM) poszczególne zespoły poznają swoje nazwy. To będą odpowiedniki reprezentacji, które wezmą udział w prawdziwych mistrzostwach.

Szczegóły turnieju, regulamin oraz zasady rejestracji są na stronie internetowej Szkółki Piłkarskiej NAKI. Zawody odbędą się pod honorowym patronatem Prezydenta Olsztyna.

[regulamin] [formularz zgłoszenia]

<- Wstecz do: Archiwum

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.