W nocy z 16 na 17 czerwca zamknięta dla ruchu samochodowego zostanie ul. 11 Listopada. Będą na niej prowadzone naprawy gwarancyjne. Wykonawca – firma Balzola – będzie poprawiał brukową nawierzchnię drogi. Prace naprawcze mają potrwać około trzech tygodni.

W nocy z 16 na 17 czerwca (z soboty na niedzielę) ul. 11 Listopada zostanie zamknięta dla ruchu samochodów i autobusów. Tramwaje, jak dotychczas, będą dojeżdżać do końcowego przystanku „Wysoka Brama”.

Aby kierowcy mogli dojechać do pl. Jedności Słowiańskiej zostanie umożliwiony skręt w lewo z ul. 1 Maja w ul. Ratuszową. Na ul. Pieniężnego, przed skrzyżowaniem z ul. Jedności Słowiańskiej, przygotowany zostanie tymczasowy przystanek autobusowy „Wysoka Brama”.

Taka organizacja ruchu ma obowiązywać do 10 lipca.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.