Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olsztyn

Plakat promujący film

Przed nami kolejny seans proponowany przez bibliotekę multimedialną Planeta 11. Już w najbliższy poniedziałek (13 stycznia) propozycja dla wielbicieli mocnego i - oczywiście - dobrego kina.

To pierwsza w tym roku projekcja Planetarnego Klubu Filmowego. Tym razem będzie można sprawdzić co wyjdzie, gdy pomieszamy gatunki tak odległe jak horror i komedia.

- Na to pytanie spróbuje odpowiedzieć swoim najnowszym filmem reżyser Jim Jarmusch - zachęca kierownik Planety 11, Jacek Smółka. - Będzie mnóstwo trupów i czarnego humoru.

Obraz proponowany przez olsztyńską bibliotekę ma gwiazdorską obsadę. Występują m.in. Bill Murray, Adam Driver, Selena Gomez, Steve Buscemi, Danny Glover i Tilda Swinton. W sennym miasteczku Centerville umarli umierają... nie do końca. Jako zombie wstają z grobów i brutalnie polują na żywych. Mieszkańcy miasta muszą walczyć o przetrwanie.

Organizatorzy zapewniają słodki poczęstunek, a spośród uczestników wylosują szczęśliwca, którego nagrodzą trzymiesięcznym abonamentem na multimedia.

Planetarny Klub Filmowy zaprasza w poniedziałek (13 stycznia) na 19:15 do biblioteki przy al. Piłsudskiego 38.

<- Wstecz do: Archiwum