W Krakowie działa wiele różnego rodzaju specjalistycznych klinik, które świadczą nowoczesne usługi związane z ortopedią. Wśród wielu różnych ofert warto rozważyć Nową Ortopedię ze względu na doświadczoną ekipę lekarzy i fizjoterapeutów oraz z powodu bardzo szerokiej oferty nowoczesnych urządzeń, które stanowią wsparcie dla pracy tych specjalistów. Pod adresem https://nowaortopedia.pl/ można znaleźć kompleksową wiedzę na temat przeprowadzonych terapii i zabiegów oraz porady dotyczące zdrowia.

Warto zwrócić uwagę na nowoczesne podejście do potrzeb pacjentów. Za pośrednictwem witryny internetowej można zarezerwować termin wizyty o wybranej godzinie, konkretnego dnia wybierając z wygodnej listy usługę na którą się zdecydujemy. Istnieje również możliwość rezerwacji telefonicznej lub osobiście w oddziale Nowej Ortopedii w Krakowie.

Nowoczesne leczenie ortopedyczne w klinice Nowa Ortopedia

Leczenie operacyjne wymaga specjalnego podejścia, z tego też względu Nowa Ortopedia stosuje tylko wysokiej jakości implanty sprawdzonych i renomowanych producentów. Zabiegi są wykonywane metodą artroskopową lub przezskórną miniinwazyjną. Metodę artroskopową stosuje się z powodzeniem w przypadku leczenia wnętrza stawów. Po różnego rodzaju zabiegach operacyjnych ta metoda pozwala skutecznie zmniejszyć dolegliwości bólowe, a tym samym zminimalizować czas przez jaki pacjent będzie musiał przebywać w klinice lub szpitalu.

Co bardzo istotne – ta nowoczesna metoda pozwala zmniejszyć ryzyko infekcji, a same blizny po wykonanym zabiegu są mniej widoczne niż w przypadku metody tradycyjnej operacji. Warto jeszcze dodać, że pacjenci w klinice Nowa Ortopedia otrzymują odpowiednie leki i znieczulenie, które pozwala im wrócić do domu nawet po kilku godzinach od samego zabiegu. Bolesne obrzęki i dyskomfort, który może trwać kilka dni po zabiegu odchodzi w niepamięć dzięki systemowi Game – Ready, który chłodzi i masuje kończyny zaraz po wykonaniu operacji. Dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązania można przyspieszyć naturalną odnową biologiczną w efektywny i bezbolesny sposób.