Najświeższe oferty pracy w Olsztynie – sprawdź koniecznie

Olsztyn to miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim i zarazem jego stolica. Olsztyn jest największym miastem na Warmii. W mieście rozwija się przemysł oponiarski, spożywczy, meblarski, drzewny, odzieżowy i poligraficzny. Jeżeli szukasz pracy w Olsztynie, masz szansę podjąć ją jako graphic designer, pracownik budowlany, czy agent nieruchomości. Posiadamy także inne interesujące oferty pracy. Sprawdź na Megapraca.pl

Technical writer poszukiwany w Olsztynie

Technical writer to specjalista, który zajmuje się tworzeniem dokumentacji technicznej, aktualizowaniem dokumentacji, a także kontaktem z analitykami biznesowymi. Żeby rozpocząć pracę na tym stanowisku niezbędne jest doświadczenie na stanowisku technical writera, doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej, rozumienie zagadnień technicznych, znajomość słownictwa używanego w branży, w której jesteśmy zatrudnieni. Ważna jest ponadto biegła znajomość języka angielskiego, doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym, samodzielność, dokładność, systematyczność. Praca technical writera może odbywać się w biurze lub zdalnie. Pracownicy mogą liczyć na stabilne zatrudnienie, atrakcyjne warunki finansowe, możliwość rozwoju zawodowego (kursy i szkolenia) i liczne benefity.

Jeśli marzy Ci się podjęcie atrakcyjnej pracy za granicą, zachęcamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi ofertami zatrudnienia w Holandii.

Oferty zatrudnienia dla graphic designerów

Graphic designer to pracownik, do którego zadań należy między innymi tworzenie fotorealistycznych wizualizacji wnętrz, przygotowywanie wizualizacji do prezentacji produktu, tworzenie modeli i tekstur, praca z programami graficznymi wykorzystywanymi w danej firmie. Od kandydatów na to stanowisko wymaga się wykształcenia wyższego kierunkowego – grafika (niektórzy pracodawcy akceptują szkoły policealne, kursy, czy szkolenia), doświadczenia w projektowaniu (udokumentowanego w portfolio), świetnej znajomości programów graficznych, wysokiego poczucia estetyki, dokładności, staranności, kreatywności, samodzielności, umiejętności  aranżowania wnętrz. Graphic designer pracuje w biurze lub zdalnie. Pracownik ten zazwyczaj otrzymuje bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i wiele benefitów.

Agent nieruchomości potrzebny od zaraz

Agent nieruchomości to pracownik, który sprzedaje, wynajmuje, a także kupuje nieruchomości. W zakres jego obowiązków wchodzi monitoring rynku nieruchomości, tworzenie, a następnie przedstawianie klientowi ofert sprzedaży lub wynajmu nieruchomości, negocjowanie warunków transakcji, sporządzanie niezbędnych umów. Od kandydatów na agentów nieruchomości wymagane jest co najmniej wykształcenie średnie (wielu pracodawców preferuje wykształcenie wyższe kierunkowe), znajomość języków obcych (angielski to podstawa), posiadanie prawa jazdy kategorii B (agent musi dojeżdżać do klientów często kilka razy w ciągu dnia), doświadczenie w sprzedaży. Pracownik musi być komunikatywny, dyspozycyjny, posiadać umiejętności negocjacyjne, myśleć analitycznie, potrafić wykonywać swoje obowiązki w warunkach stresowych.