Młodzi liderzy z Warmii i Mazur promują zdrowy styl życia
Inspirujące osiągnięcia młodych artystów w konkursie na Warmii i Mazurach!

Warmińsko-Mazurski Sejmik Młodzieżowy zakończył pierwszą kadencję, ogłaszając zwycięzców konkursu artystycznego o zdrowym stylu życia. Wydarzenie to nie tylko promowało zdrowe nawyki, ale także pozwoliło młodym talentom zaprezentować swoje umiejętności plastyczne.

  1. Konkurs skierowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
  2. Prace oceniano w dwóch kategoriach wiekowych.
  3. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się podczas uroczystego zakończenia kadencji Młodzieżowego Sejmiku.
  4. Zwycięzcy otrzymali nagrody za kreatywne podejście do tematu zdrowego stylu życia.

W pierwszej kategorii wiekowej triumfowała Lena Kowalska z Nidzicy, a w kategorii starszej najlepsza okazała się Lena Tucka z Pasłęka. Wyróżnienia otrzymali także inni uczestnicy, którzy wykazali się niezwykłą kreatywnością i zaangażowaniem w promowanie zdrowego życia poprzez sztukę.

Wydarzenie to stanowiło doskonałą okazję do zwrócenia uwagi na ważność zdrowego stylu życia wśród młodzieży. Konkurs „CZĘŚĆ LECZENIA, ZALEŻY OD WOLI WYLECZENIA” pokazał, że tematy zdrowia mogą być inspirująco przekazywane przez młodych ludzi, co ma ogromne znaczenie dla ich rówieśników. To nie tylko konkurs, ale przede wszystkim świetna platforma edukacyjna, która motywuje do myślenia o zdrowiu w sposób kreatywny i angażujący.

Organizatorzy mają nadzieję, że takie inicjatywy będą kontynuowane i będą stanowić stały element edukacyjny w regionie, promując zdrowe nawyki wśród młodszego pokolenia. Gratulacje dla wszystkich uczestników i zwycięzców za ich wkład w promowanie zdrowego stylu życia!


Wg inf z: Urząd Marszałkowski