Koncert relaksacyjny z muzyką gongów i mis w Olsztynie

Grafika promocyjna wydarzenia Koncert relaksacyjny z muzyką gongów i mis w Olsztynie

W Olsztynie zapowiada się wieczór, który może naprawdę dobrze zresetować głowę i ciało Zapisz tę datę, jeśli masz ochotę na 2 godziny zanurzenia w dźwiękach gongów i mis, bez pośpiechu, bez rozmów i bez codziennego hałasu. To jedno z tych wydarzeń, po których człowiek wychodzi wyraźnie spokojniejszy.

Szczegóły koncertu relaksacyjnego w Olsztynie

Data: 14 czerwca 2026 (niedziela), godz. 18:30–20:30
Miejsce: Anahaj Centrum Samoświadomości, ul. Struga 2, Olsztyn
Organizatorka / prowadząca: Marta Wiśniewska
Zapisy: wyłącznie przez stronę organizatorki
Cena: brak informacji w ogłoszeniu

Jak wygląda taki koncert z gongami i misami?

To będzie około dwóch godzin spokojnego zanurzenia w wibracjach gongów i mis Uczestnicy zwykle leżą wygodnie na macie lub materacu, a dźwięk i drgania prowadzą przez bardzo wyciszający, medytacyjny stan. Tego typu koncerty są często wybierane przez osoby, które chcą na chwilę odpuścić napięcie, zwolnić tempo i odpocząć od nadmiaru bodźców.

Marta Wiśniewska podkreśla, że tworzy przestrzeń do odpoczynku, uważności i kontaktu z własnym wnętrzem. Sama pracuje z ciałem, emocjami i dźwiękiem, więc koncert ma bardziej kameralny, uważny charakter niż typowe wydarzenie muzyczne

Na miejscu warto mieć ze sobą:

  • miękką karimatę lub wygodny materac,
  • koc albo śpiwór,
  • poduszkę,
  • wygodne ubranie.

To propozycja dla osób, które szukają relaksu, spokojniejszego wieczoru i chwili tylko dla siebie

Link do wydarzenia na Facebooku