Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olsztyn

Znak roboty drogowe

Kolejny etap prac na przebudowywanej ul. Towarowej w Olsztynie. Zmiany również w pobliżu dworca, gdzie powstaje węzeł przesiadkowy.

Zmiany zostaną wprowadzone w czwartek (14 czerwca) w godzinach porannych. Jezdnia w obrębie skrzyżowania zostanie zawężona do dwóch pasów, po jednym dla każdej ze stron. Natomiast na odcinku przed zjazdem do stacji Bliska po ul. Sprzętowej do zjazdu do firmy OPISIE ruch będzie odbywać się jednym pasem.

Na tym odcinku zostanie wprowadzona tymczasowa sygnalizacja świetlna, a w godzinach szczytu komunikacyjnego będzie dodatkowe wsparcie w postaci ręcznego sterowania ruchem.

[projekt nowej tymczasowej organizacji ruchu Towarowa/Sprzętowa]

Organizacja ruchu zmieniona zostanie także przy dworcu. W związku z kolejnym etapem budowy węzła przesiadkowego zamknięty dla ruchu zostanie odcinek ul. Dworcowej oraz południowa część pl. Konstytucji 3 Maja. W związku z tym zmienione zostaną trasy oraz lokalizacje autobusów komunikacji miejskiej. Nowa organizacja ruchu ma zacząć obowiązywać w tym miejscu w nocy z 22 na 23 czerwca (piątek/sobota).

[schemat zmian przy dworcu PKP/PKS]

<- Wstecz do: Archiwum

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.