Mistrzostwa w esporcie

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaprasza na I Mistrzostwa Warmii i Mazur w esporcie o puchar Marszałka Województwa. Mistrzostwa odbędą się w dniach 25-26 września br. w malowniczo położonym kompleksie najmłodszego lotniska w Polsce, Olsztyn-Mazury w Szymanach koło Szczytna.

Założenia organizacyjne przewidują rozegranie finałów w najpopularniejszych obecnie grach sieciowych – Counter Strike: GO oraz Fifa 18, do których eliminacje odbędą się na zasadach on-linowej preselekcji.

Podczas imprezy odbędą się również seminaria, wykłady oraz pokazy związane z tematyką programowania, cyberbezpieczeństwa, nowych technologii, robotyki i gier, skierowane do osób zainteresowanych oraz zaproszonych gości.


Dodaj komentarz

Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież