Plakat promujący spotkanie na temat relacji rodzinnych

Ważna i oryginalna konferencja skierowana do rodziców i wychowawców. To szansa, by poszerzyć wiedzę na temat tego, w jaki sposób oprzeć relacje z dziećmi i młodzieżą o szacunek i porozumienie.

Co ma wpływ na kształtowanie się więzi z dziećmi? Czym jest empatyczne słuchanie? Co pomaga w rozwiązywaniu konfliktów między rodzeństwem? To tylko część pytań, na które odpowiedzi będzie można znaleźć podczas konferencji "Bądź blisko - to wszystko", jaka odbędzie się 1 grudnia (sobota) w hotelu Kopernik w Olsztynie.

- Warto zastanowić się, jak będą wyglądać nasze relacje z dziećmi za kilka, kilkanaście lat - mówią organizatorzy. - Trzeba też sobie uświadomić, że to wszystko, co będzie w przyszłości, kształtuje się właśnie teraz.

Podczas spotkania będzie okazja, by dowiedzieć się, jak budować odpowiednią komunikację z dziećmi, gdy pojawiają się trudne emocje. Prelegenci podpowiedzą, jak wspierać dzieci i siebie samych w rozwoju oraz budować poczucie własnej wartości.

- Nie ma idealnych rodziców, trzeba o tym pamiętać - dodają organizatorzy konferencji. - Warto jednak mieć świadomość i pomysł na dobre relacje.

Uczestnictwo w konferencji 50 zł (bliżej spotkania więcej, czyli 70zł). Poza ogromem wiedzy, w tej cenie obiad w przerwie oraz całodzienna kawa i herbata z ciastem. Szczegółowy program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy jest na stronie internetowej organizatora.

Przedsięwzięcie organizuje Fundacja Każdy Ważny przy wsparciu Urzędu miasta Olsztyna oraz Miejskiego Zespołu Profilaktyki i Terapii Uzależnień.

[informacje o konferencji oraz formularz zgłoszeniowy]

<- Wstecz do: Archiwum