Z jakich elementów składa się reklama idealna i jak zwiększyć jej skuteczność - m.in. na te pytania odpowiedzą specjaliści podczas szkolenia które organizują Google, PFR i OChK oraz Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny.

Szkolenie w ramach programu Firmy Jutra skierowane jest do osób zainteresowanych skuteczną reklamą internetową. Organizatorzy zachęcają  przedsiębiorców i osoby chcące rozpocząć sprzedaż produktów lub usług przez internet, by dowiedzieć się jak przygotować reklamy w internecie, aby przyniosły zamierzony skutek. Doradca Google z programu Firmy Jutra skoncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomogą rozwinąć sprzedaż za pośrednictwem internetu.

W trakcie spotkania uczestnicy dowiedzą się:

  • jaki jest cel reklam;
  • jakie wyróżniamy formaty reklam;
  • co decyduje o skuteczności reklamy;
  • jak analizować skuteczność reklam;
  • z jakich elementów składa się idealna reklama;
  • na czym polegają kampanie inteligentne - czym są i gdzie możesz je spotkać.

Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Szkolenie prowadzi Jakub Pustuła - ekspert Google, doradca w programie Firmy Jutra. Certyfikowany specjalista ds. marketingu internetowego. Doradca Google w programie Firmy Jutra, w ramach którego wspiera przedsiębiorców, rozwijając ich wiedzę i kompetencje w obszarze marketingu internetowego oraz rozwiązań chmurowych. Od 2017 roku obsługuje firmy w zakresie analityki, pozycjonowania oraz prowadzenia kampanii w Google Ads. Posiada komplet certyfikatów Google Partners.

Link do rejestracji.

Powróć do archiwum