fot. facebook Olsztyn Green Festival

Topowi polscy artyści, prelekcje, wymienialnia ubrań, konkursy, nagrody i mnóstwo dobrej zabawy. Dziewiąta edycja Olsztyn Green Festival przeszła już do historii.

Olsztyn Green Festival to impreza, która na stałe wpisała się już do kalendarza olsztyńskich wydarzeń i ma już mocno ugruntowaną pozycję na rynku polskich festiwali muzycznych.

- Jak zwykle było przebojowo, tłumnie oraz rodzinnie, i - co bardzo ważne - tradycyjnie udało nam się dogadać z pogodą! – podkreślał na swoim facebookowym profilu Prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz.

Od piątku do niedzieli (11-13.08.) na dwóch scenach na plaży miejskiej nad olsztyńskim jeziorem Ukiel zagrało 26 topowych polskich artystów. Wśród nich m.in. Dawid Podsiadło, Brodka, Nosowska, Beata i Bajm, Karaś/Rogucki i Krzysztof Zalewski. Od dziewięciu lat w  długi sierpniowy weekend  na olsztyńskiej plaży miejskiej to prawdziwa muzyczna uczta.

- Organizatorzy od początku trzymają wysoki poziom – dodaje prezydent Grzymowicz – cieszę się, że do naszego miasta przyjeżdżają artyści, którzy królują na listach przebojów. A jeszcze bardziej cieszę się z tego, że podoba im się w Olsztynie i chętnie do nas wracają.

W tym roku organizatorzy sprawili publiczności prawdziwą niespodziankę i ostatniego dnia festiwalu ogłosili kogo m.in. zobaczymy podczas 10 – tej, jubileuszowej edycji OGF. Na pewno zagrają:  Daria Zawiałow, Kaśka Sochacka, Edyta Bartosiewicz, Kwiat Jabłoni i Krzysztof Zalewski. Znamy też już datę przyszłorocznego wydarzenia – 15 – 17.08.2024. Bilety i karnety trafiły już do sprzedaży.

Zapraszamy do galerii zdjęć 9. edycji Olsztyn Green Festival.

 

Powróć do archiwum