To propozycja dla olsztyńskich studentów, którzy są jednocześnie twórcami. Jest szansa, że Wasze dzieła przyczynią się do poprawy samopoczucia potrzebującym wsparcia.

"Żywe kultury literatury" to projekt realizowany przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurki we współpracy ze Związkiem Literatów Polskich w Olsztynie. Jest skierowany do żaków wszystkich wydziałów UWM.

Organizatorzy zachęcają do pisania różnych form literackich, które będą przekazywane do szpitali dla pacjentów - dzieci, jak i dorosłych. Przyjmowane będą też prace plastyczne, ilustracje, grafiki do treści literackich bądź niezależnie od nich.

Wszystkie prace będą recenzowane przez olsztyńskich literatów, by autorzy dostali informację zwrotną. To pomoże w pracy nad własnym warsztatem. Najlepsze prace zostaną wydane oraz nagrodzone.

Pytania dotyczące projektu oraz prace należy przesyłać pod adres -emailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Powróć do archiwum