Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olsztyn

Poniedziałek zdecydowanie ma pecha – nie jest lubiany ani przez dzieci ani przez dorosłych, bo kojarzy się z początkiem całotygodniowej pracy… Jednak organizatorzy warsztatów w pracowni literackiej przekonują że jest sposób żeby go polubić. Jaki?

Wszystko zależy jednak od wyboru odpowiednio przyjemnych i ciekawych zajęć - wyjaśnia Katarzyna Masiewicz z Miejskiej Biblioteki Publicznej -  A takie z pewnością znajdziecie w naszej świeżo otwartej Pracowni Literackiej, przy ul. Rodziewiczówny 3. Zapewniamy, że z naszymi warsztatami poniedziałek nie będzie już taki straszny – stanie się bardziej przyjacielski i pozytywnie nastroi Was na resztę tygodnia. Nudzie wstęp wzbroniony!

A do wyboru są warsztaty literackie, graficzne, muzyczne i rękodzielnicze. Mogą w nich wziąć udział wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, oraz grupy zorganizowane (zapisy pod numerem: 89 535 30 80, wew. 17)

Terminy następnych spotkań (każdy poniedziałek lipca):

9 lipca
16 lipca
23 lipca
30 lipca

Warsztaty odbywają się w godz. 10:00- 11:00.

<- Wstecz do: Archiwum

Dodaj komentarz

Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

Zobacz również