Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olsztyn

Wynajem długoterminowy – postaw na nowoczesne samochody Skoda!

Rozwój prowadzonego biznesu to priorytet dla każdego przedsiębiorcy. Aby był on możliwy, konieczne jest poszukiwanie jak najlepszych rozwiązań, które umożliwią z jednej strony optymalizację kosztów, a z drugiej działań i tym samym osiąganie coraz większych przychodów. Dla firm transportowych i logistycznych, takim rozwiązaniem jest coraz częściej wynajem długoterminowy samochodów Skoda, BMW, Audi czy jakichkolwiek innych, który umożliwia użytkowania pojazdu w zamian za opłacane co miesiąc raty wynajmu. Dlaczego rozwiązanie to cieszy się tak dużą popularnością? Sprawdźmy!

Dlaczego wynajem długoterminowy Skoda?

Przedsiębiorcy, którzy nie chcą kupować pojazdu za gotówkę, mają kilka możliwości, wśród których najpopularniejszymi są kredyt bankowy, leasing i właśnie wynajem długoterminowy samochodów. Ostatnia z opcji staje się coraz bardziej popularna wśród polskich przedsiębiorców, ponieważ jest bardzo elastyczna i dopasowana do indywidualnych potrzeb – zarówno małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw. Umożliwia odpłatne korzystanie z nowoczesnego pojazdu przez dłuższy czas, a po zakończeniu umowy – oddanie go i wynajęcie innego, nowszego modelu.

Wynajem długoterminowy Skoda, od takich firm jak Arval, to opcja dla najbardziej wymagających klientów – mają oni możliwość skorzystania z najnowszych modeli, takich jak Skoda Citigo czy Skoda Superb (również w wersji kombi). Oczywiście marek samochodów, z jakich możesz skorzystać jest o wiele więcej – to Ty decydujesz czym chcesz jeździć albo czym wzmocnić swoją firmową flotę pojazdów.

Co zyskasz, wynajmując samochody Skoda?

Po pierwsze – oszczędności

Głównym powodem tego, by wybrać wynajem długoterminowy samochodów, jest przede wszystkim kwestia oszczędności. Wynika ona z faktu korzystnych rat, jakie opłacać będziesz każdego miesiąca i braku opłaty wstępnej, która jest wymagana np. w leasingu. Co więcej – oszczędności pojawiają się również na innych polach, a jednym z tych najważniejszych jest możliwość dopisywania comiesięcznej raty do kosztów uzyskania przychodów. Najem długoterminowy daje więc duże korzyści podatkowe wszystkim przedsiębiorcom.

Po drugie – nowoczesną flotę pojazdów

Samochód na abonament może być dla Ciebie rozwiązaniem doskonałym niezależnie od rodzaju biznesu, jaki prowadzisz, Twoich celów biznesowych czy w końcu wielkości przedsiębiorstwa. Możesz postawić na nowy samochód osobowy albo dostawczy, który z jednej strony pozwoli Ci realizować cele, a z drugiej zapewni komfort, bezpieczeństwo i będzie znakomitą wizytówką firmy.

Po trzecie – liczne udogodnienia

Najlepsze wypożyczalnie, które oferują wynajem długoterminowy aut, dbają o liczne udogodnienia, wśród których najbardziej interesującymi są np. specjalne systemy zarządzania flotą, które mogą przydać się szczególnie tym przedsiębiorcom, którzy posiadają więcej samochodów, nad którymi niezbędna jest kontrola. Dedykowane aplikacje umożliwią kontrolowanie wielu wskaźników, dokonywanie analiz i usprawnianie funkcjonowania pracy przedsiębiorstwa. Innymi udogodnieniami, jakie oferują wypożyczalnie, mogą być np. programy paliwowe czy rozmaite akcesoria.

Po czwarte – wsparcie na czas trwania umowy

Popsuł się wynajmowany samochód? Skorzystaj z bezpłatnych usług serwisowych, świadczonych przez doświadczonego specjalistę. Czas na przegląd techniczny? Zostaniesz o tym poinformowany i nie zapłacisz za niego ani złotówki! Do tego nie będziesz musiał dbać o ubezpieczenie samochodu, a więc nie tylko zyskujesz komfort użytkowania auta, ale również, po raz kolejnym, spore oszczędności. Pamiętaj również, że specjaliści są do Twojej dyspozycji przez cały czas i zapewnią Ci w pełni indywidualną obsługę.

Jak więc widać wynajem długoterminowy Skoda i innych samochodów to rozwiązanie korzystne dla wielu przedsiębiorców – znajdź więc odpowiednią firmę i ciesz się najwyższą jakością świadczonych usług!