Kajakarstwo w basenie

Niezwykłe zajęcia w olsztyńskiej, olimpijskiej pływalni. Kajakarstwo pod dachem to kolejne wyzwanie w cyklu "Wiele aktywności, jedno zdrowie".

Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z klubem Kayak Sport Club Olsztyn zaprasza młodych ludzi na zajęcia kajakarstwa. Udział w tym spotkaniu mogą wziąć dzieci z grupy wiekowej 9-12 lat.

Zajęcia odbędą się w sobotę (19 października) w Wodnym Centrum-Rekreacyjno-Sportowym Aquasfera pod okiem doświadczonych trenerów olsztyńskiego klubu. Początek o godz. 11:00. Trening jest nieodpłatny, jednak wcześniej należy zgłosić udział pod numerem telefonu: 602 444 008.

- Kajakarstwo na basenie to atrakcyjny sposób spędzania wolnego czasu, świetna zabawa i okazja do bliższego spotkania z nową dyscypliną sportu - mówi Zbigniew Szymula z olsztyńskiego OSiR-u. - Serdecznie zapraszamy, no i zgodnie z dewizą Kayak Club Sport Olsztyn: "Bezpiecznie i bez stresu płyń kajakiem do sukcesu!"

Przypomnijmy, że cykl "Wiele aktywności, jedno zdrowie" rozpoczął się z początkiem 2019 roku. Za nami już styczniowy marsz Nordic Walking, w lutym odbyły się zajęcia AquaMix w Aquasferze, w marcupropozycją był trening biegowy, w kwietniu - trening gry w squasha, a w maju i czerwcu odbyły się Spotkania z żeglarstwem. Z kolei we wrześniu kolejny raz można było spróbować swych sił w grze w squasha.

- Ten cykl to stymulator poznawania świata sportu - dodaje Zbigniew Szymula. - Bawimy się przez niemal cały rok, spotkania odbywają raz w miesiącu, najczęściej w sobotę, bo to bardzo dobry dzień na sportowe aktywności. Organizujemy spotkania z różnymi dyscyplinami, prezentujemy różne formy ruchu. Chodzi o to, byście się bawili, rozruszali kości, a przy okazji zdrowo pośmiali!

*** Wiele aktywności, jedno zdrowie!
Zapraszamy dzieciaki na kajaki

Gdzie? WCRS Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA
Kiedy? 19.10.2019 r., godz. 11:00-12:30
Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Wejście na zajęcia kajakarskie jest nieodpłatne, wymagane będzie podpisanie zgody na udział w tym projekcie i wcześniejsza rezerwacja pod numerem telefonu: 602 444 008.

<- Wstecz do: Archiwum