Często wielu z nas myśli nad założeniem jakiegoś biznesu. Jedni są zwolennikami biznesów mniejszych typu małe sklepiki spożywcze czy troszeczkę większe biznesy typu biura księgowe czy też inne formy działalności własnej. Są też ludzie, którzy mierzą wyżej, starają się zakładać duże firmy produkcyjne wypuszczające produkty na cały kraj lub też do innych krajów. Firmy produkcyjne zazwyczaj generują bardzo duże zyski i obracają bardzo dużymi kwotami. Na pracę takich firm składa się nie tylko często bardzo duża liczba pracowników, lecz także spora liczba specjalistycznych i skomplikowanych maszyn o dużej wartości pieniężnej. Maszyny te np. w przypadku obróbki materiału wykorzystują przeróżne elementy eksploatacyjne do swojej pracy. Skoro maszyny te mają bardzo wysokie koszta to wiadomym jest, że elementy eksploatacyjne do tych maszyn nie mogą być wykonane z nikłej jakości materiałów. Elementy takie jak np. cnc frezy maja wiele do powiedzenie w kwestii jakości produktu, który wychodzi z maszyny. Gdzie zatem szukać wysokiej jakości frezów? Warto zajrzeć do Chorzowskiego sklepu Awa.

Awa - najlepszy partner firmy zajmującej się obróbką metalu

Awa jest Chorzowską firmą działającą od roku 1992. W swojej ofercie ma niemal 250 tysięcy produktów takich jak frezy cnc, noże tokarskie, rozwiertaki czy wiertła widiowe. Firmę te charakteryzuje przede wszystkim wysoki poziom jakości produktów. Produkty dostępne w ofercie sklepu pochodzą tylko od najlepszych producentów w tej branży - Widia, Dorme, DHF, Iscar, Lamina czy też Kojex. Sklep Awa zajmuje się nie tylko sprzedażą tych produktów. Dzięki latom doświadczenia i znajomości branży na wylot, Awa jest w stanie profesjonalnie doradzić klientowi w kwestii doboru odpowiedniego frezu cnc, noży czy produktów takich jak wiertło węglikowe.

Frezy CNC dostępne w ofercie sklepu Awa

Frezy CNC to nieodłączny element wielu firm zajmujących się obróbką materiałów metodą skrawania. Frez CNC powinien być wykonany z wysokiej jakości materiałów, gdyż praca jaką ów frez wykonuje musi być precyzyjna by produkt wychodzący z maszyny spełniał wszystkie normy jakościowe danej firmy. Awa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom firm produkcyjnych dzięki szerokiej ofercie wysokiej jakości frezów producentów takich jak DHF, Widia czy też Dormer. Frezy z Awa świetnie sprawdzają się w obróbce metalu, aluminium czy nawet tytanu. W ofercie znajdują się również wysokiej jakości frezy trzpieniowe, których zastosowanie z pewnością docenią firmy obrabiające materiały takie jak stal, stal hartowana, stal nierdzewna czy stopy lotnicze. 

Noże tokarskie 

W sklepie Awa znajdziemy również wysokiej jakości noże tokarskie. Firma Awa wie, że wybór noża tokarskiego będzie się różnił zależnie od tego jaki materiał ma być obrabiany, tak też z chęcią służą radą ekspertów. Awa pomoże dopasować produkt do warunków pracy, tak by produkt wychodzący z maszyny był jak najlepszej jakości. W sklepie znajdziemy noże marek takich jak Widia, Iscar czy lamina. 

Jakość sprzętu w firmie produkcyjnej