Przed nami dwa kolejne spotkania konsultacji społecznych w sprawie Strategii Rozwoju Miasta Olsztyn 2030+. Zachęcamy do udziału on-line przedstawicieli środowisk związanych z biznesem oraz młodzież.

Drugi etap konsultacji to osiem spotkań - w tym sześć z przedstawicielami określonych środowisk. W trwającym tygodniu zaplanowane zostały dwa kolejne.

- Liczymy na jak największe zainteresowanie reprezentantów olsztyńskiego biznesu oraz młodzieży - mówi dyrektor wydziału Strategii i Funduszy Europejskich Urzędu Miasta Olsztyna, Justyna Sarna-Pezowicz. - Zachęcamy do e-mailowego zgłaszania się do udziału. Te spotkania odbędą się w trybie on-line.

Harmonogram najbliższych spotkań:
* 26 maja (czwartek) z przedstawicielami środowisk biznesowych, godz. 17:00;
* 27 maja (piątek) z olsztyńską młodzieżą, godz. 17:00.
Zgłoszenia należy przesyłać e-mailowo pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Uwagi i opinie dotyczące projektu strategii rozwoju miasta są przyjmowane podczas spotkań. Można je także zgłaszać pisemnie - w formie tradycyjnej lub elektronicznej.

[projekt "Strategii Rozwoju Miasta - Olsztyn 2030+"] [czekamy opinie i uwagi] [strategia na Platformie Konsultacji Społecznych]

Powróć do archiwum