Catering dietetyczny to hit w Olsztynie! Zobacz, ile kosztuje i co dostaniesz w cenie!

Dieta pudełkowa to rozwiązanie, które bardzo szybko zyskało dużą popularność. Jest wygodna, zdrowa i smaczna, a sam proces zamawiania i odbioru pudełek z jedzeniem jest niezwykle łatwy. Już w cenie kilkudziesięciu złotych można otrzymać podstawowy zestaw posiłków na cały dzień. Sprawdź, czy catering dietetyczny się opłaca i co możesz zyskać.

Co wchodzi w skład diety z dowozem?

Skład diety z dowozem zależy od preferencji określonych na etapie zamówienia. Najczęściej wybierany wariant podejmuje zestaw pięciu posiłków na cały dzień. To jedna z większych zalet cateringu dietetycznego – nie musisz już nic dokupować, ponieważ pudełka z jedzeniem stanowią kompletne, dzienne wyżywienie. W cenie cateringu dietetycznego nie ma jednak napojów, dlatego wodę, kawę czy herbatę trzeba zapewnić sobie we własnym zakresie.

Należy jednak pamiętać, że duże ilości słodkich napojów mogą zwiększyć kaloryczność i zniweczyć rezultaty diety. 1 litr napoju gazowanego lub soku pomarańczowego to ponad 400 kcal. Dużą kalorycznością charakteryzują się także napoje takie jak kawa z dodatkiem bitej śmietany czy syropów. Nawet niepozorne latte może mieć ponad 200 kcal.

Jak wygląda paczka od cateringu dietetycznego?

Wiele osób zastanawia się, jak wygląda gotowe zamówienie dostarczane przez catering dietetyczny. Zwykle spakowane jest w papierową torbę, w której znajdują się pudełka z poszczególnymi posiłkami. Opakowania są szczelne i bardzo poręczne, dzięki czemu bez problemu można je zabrać ze sobą do pracy, na uczelnię czy na siłownię.

Istnieje także możliwość zamówienia cateringu w specjalnej torbie termicznej – to rozwiązanie, które pomaga utrzymać temperaturę i będzie dobrym pomysłem, jeśli chcesz przez dłuższy czas trzymać swoje pudełka poza lodówką.

Jak i gdzie można zamówić catering dietetyczny?

Najlepszym sposobem na zamówienie diety pudełkowej z dostawą jest skorzystanie ze strony internetowej. Taką możliwość i darmową dostawę w wielu strefach i oferuje np. catering dietetyczny w Olsztynie WygodnaDieta.

Podczas składania zamówienia musisz określić rodzaj diety i wybrać kaloryczność. W następnych krokach decydujesz, w jakim terminie i na jaki adres ma być dostarczany catering dietetyczny. Sam proces składania zamówienia jest bardzo intuicyjny i nie powinien zająć więcej niż kilka minut. Jeśli wolisz, możesz też skontaktować się z firmą telefonicznie.

Ile kosztuje catering dietetyczny?

Wybierając dietę pudełkową, nie warto kierować się jedynie ceną. Catering niskiej jakości będzie mniej smaczny, może również nie zawierać wszystkich niezbędnych składników pokarmowych. Dieta, która będzie nieatrakcyjna może spowodować, że szybko się poddasz. Dlatego lepiej skupić się na jakości cateringu. Dieta pudełkowa obfitująca w ciekawe, pyszne, zbilansowane i atrakcyjne wizualnie dania zapewni przyjemność z jedzenia i zaspokoi wszystkie potrzeby organizmu.

Koszt, z jakim wiąże się zamówienie diety pudełkowej, jest uzależniony od kilku czynników, m.in. rodzaju żywieniowego, kaloryczności czy dziennej liczby dań. Cena dziennego zestawu może być niższa, jeśli catering oferuje klientom promocje. W niektórych firmach zapłacisz mniej, np. za zamówienie minimum dwóch zestawów z dostawą pod ten sam adres.

Biorąc pod uwagę czas, który możesz zaoszczędzić dzięki diecie pudełkowej, takie rozwiązanie z pewnością można uznać za opłacalne. Czasami dostępne są też różne zniżki i promocje, dlatego warto na bieżąco śledzić stronę cateringu dietetycznego oraz profil firmy w mediach społecznościowych.