Strefa Kibica w Uranii na finały Mistrzostw Europy
Wszystkich miłośników piłki nożnej czeka nie lada gratka! Już wkrótce w naszej hali Urania będzie można wspólnie kibicować podczas finałów Mistrzostw Europy 2024. To wyjątkowa okazja, by razem z innymi fanami przeżywać sportowe emocje na najwyższym poziomie.
  1. Strefa Kibica w hali Urania.
  2. Transmisje meczów na ekranach LED.
  3. Bilety online od 21 maja.
  4. Specjalne menu i animacje dla kibiców.

Już 16 czerwca rozpoczynają się dla naszej reprezentacji Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Kibice będą mieli okazję wspólnie oglądać mecze w hali Urania, której pojemność to około cztery tysiące miejsc. Hala zostanie odpowiednio przygotowana, aby zapewnić komfortowe warunki wszystkim widzom.

W przeszłości mecze mistrzowskie można było oglądać w różnych miejscach, takich jak Aquasfera czy amfiteatr na Starym Mieście. Tym razem jednak miasto zdecydowało się na organizację Strefy Kibica w hali Urania, co na pewno przyciągnie wielu fanów piłki nożnej.

Prezydent miasta, Robert Szewczyk, podkreślił: Wiemy, jak ważne dla kibiców jest wspólne przeżywanie sportowych emocji. Dlatego nasza spółka zdecydowała o wykupieniu licencji. Na pewno będziemy transmitować wszystkie mecze naszej reprezentacji podczas zbliżającego się Euro. Już teraz zachęcam, by zaplanować sobie czas i odwiedzić Olsztyńską Strefę Kibica. Takiego wydarzenia w naszym mieście nie było od lat.

W hali zostaną zamontowane cztery ekrany LED o powierzchni 20m2 każdy, które zwykle służą do wyświetlania wyników meczów. Tym razem zostaną one opuszczone na wysokość trybun, aby wszyscy kibice mogli wygodnie śledzić rozgrywki.

Prezes spółki Hala Olsztyn, Zbigniew Trzoska, dodał: Widzowie, którzy odwiedzą halę, mogą liczyć na wygodne miejsca siedzące, specjalne menu z przekąskami i napojami, strefę animacji. Sprzedaż biletów będzie prowadzona głównie online. Część z wejściówek, dla osób wolących tradycyjne bilety, będzie dostępna w kasach naszej hali.

Jednorazowy bilet kosztuje 15 złotych, natomiast karnet na wszystkie trzy grupowe mecze Polaków to wydatek 40 złotych. Bilety są dostępne online od 21 maja w serwisie Bilet Serwis. Polacy zagrają swoje grupowe mecze 16 czerwca z Holandią, 21 czerwca z Austrią oraz 25 czerwca z Francją. Kontynuacja funkcjonowania Strefy Kibica będzie zależała od wyników naszej reprezentacji oraz zainteresowania ze strony kibiców.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do wspólnego kibicowania i przeżywania piłkarskich emocji! Hala Urania czeka na Was!


Źródło: UM Olsztyn