Strefa Kibica w Uranii: Bilety na Euro 2024 w sprzedaży
Piłkarskie emocje w Olsztynie sięgają zenitu! Już wkrótce mieszkańcy będą mieli okazję wspólnie kibicować naszej reprezentacji w specjalnie przygotowanej Strefie Kibica w Hali Urania. To wydarzenie, na które czekają wszyscy miłośnicy futbolu.
  1. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej odbędą się w Niemczech.
  2. Hala Urania organizuje największą Strefę Kibica w regionie.
  3. Bilety dostępne są online i stacjonarnie.
  4. Wydarzenie pełne dodatkowych atrakcji i konkursów.

Entuzjaści piłki nożnej z utęsknieniem oczekują na rozpoczęcie mistrzostw Europy, które odbędą się w Niemczech. W Olsztynie, kibice będą mogli wspólnie przeżywać te sportowe emocje w specjalnie utworzonej Strefie Kibica w Hali Urania. To miejsce, gdzie można jeszcze nabyć bilety na nadchodzące wydarzenia.

Hala Urania, przystosowana do organizacji sportowych widowisk, przygotowała się na przyjęcie ponad czterech tysięcy kibiców. W największej Strefie Kibica w regionie, mecze polskiej reprezentacji będzie można oglądać na czterech 20-metrowych ekranach LED, co zapewni doskonałą widoczność z każdego miejsca.

Prezes spółki Hala Olsztyn, Zbigniew Trzoska, podkreśla:

"Wielkim atutem naszej Strefy Kibica jest fakt, iż niezależnie od warunków pogodowych będziemy mogli wspólnie przeżywać piłkarskie emocje, korzystając z nowoczesnych rozwiązań obiektu zapewniających bardzo dobre nagłośnienie oraz obraz."

Strefa Kibica będzie otwarta w dni meczowe polskiej reprezentacji: 16, 21 oraz 25 czerwca. Bramy Hali Urania otworzą się godzinę przed rozpoczęciem meczu i będą zamykane godzinę po jego zakończeniu, dając kibicom czas na skorzystanie z licznych atrakcji.

Organizatorzy wraz z partnerami przygotowali wiele dodatkowych atrakcji, w tym konkursy z cennymi nagrodami, strefę gastronomiczną oraz sportowych aut. Dla miłośników piłki nożnej przewidziano sektor, w którym będzie można porozmawiać z sędziami i profesjonalnymi piłkarzami, a także wziąć udział w animacjach. Dla najmłodszych przygotowano Strefę Kids, gdzie animatorzy będą prowadzić gry, warsztaty i malować buzie.

Dla tych, którzy chcą się trochę poruszać, trenerzy piłkarscy poprowadzą aktywne zajęcia. Kto wie, może wśród uczestników zostanie odkryty nowy piłkarski talent?

Bilety na to wydarzenie można nabyć przez biletserwis.pl lub bezpośrednio w recepcji wejścia B1 Hali Uranii. Cena wejściówki na pojedynczy mecz to 15 złotych, natomiast karnet na wszystkie spotkania kosztuje 40 złotych. Dzieci do lat 3 wchodzą bezpłatnie.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by wspólnie kibicować naszej reprezentacji i przeżywać niezapomniane piłkarskie emocje w gronie znajomych!


Urząd Miasta Olsztyna