Koncert edukacyjny dla dzieci w Olsztynie z muzyką CeZika
W Olsztynie odbędzie się koncert skierowany do najmłodszych, podczas którego dzieci będą mogły poznać ciekawostki o Układzie Słonecznym oraz zasadach działania różnych zjawisk przyrodniczych. Wydarzenie poprowadzi Cezary Nowak, znany jako CeZik, który od wielu lat tworzy muzykę edukacyjną dla dzieci w ramach projektu NutkoSfera.
Szczegóły wydarzenia
- Data i godzina: piątek, 17 października 2025, godz. 17:00–18:30
- Miejsce: Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, ul. Parkowa 1
- Miasto: Olsztyn, Polska
O artyście i projekcie
CeZik to pseudonim Cezarego Nowaka, który od najmłodszych lat tworzy muzykę i udostępnia ją w internecie. Od 2009 roku zdobył dużą popularność dzięki kanałom, na których publikuje swoje piosenki, które łącznie mają setki milionów odsłon. Od sześciu lat artysta skupia się na projektach muzycznych dla dzieci, w tym na NutkoSferze – kanale z piosenkami edukacyjnymi, które mają na celu rozwijanie wrażliwości muzycznej i przekazywanie wiedzy w przystępny sposób.
Charakterystyka koncertu
Podczas koncertu dzieci będą miały okazję bawić się i uczyć jednocześnie, słuchając piosenek o tematyce kosmicznej i naukowej. W repertuarze znajdują się utwory dotyczące planet, gwiazd, a także podstawowych zasad fizyki i przyrody. CeZik stawia na muzykę, która jest prosta, melodyjna i atrakcyjna dla najmłodszych, unikając typowych aranżacji dyskotekowych czy biesiadnych. Jego piosenki zachęcają do wspólnej zabawy i rozwijają ciekawość świata.
Wydarzenie organizowane jest pod opieką Agencji Koncertowej Borówka Music.
Autor: info_wydarzenia