KURS REIKI I stopnia — Olsztyn (07–08 lutego 2026)

2 min czytania
Grafika promocyjna wydarzenia KURS REIKI I stopnia — Olsztyn (07–08 lutego 2026)

Chcesz poczuć, jak działa energia, która pomaga odzyskać spokój i równowagę? Przyjdź na kurs Reiki I stopnia — to kameralne spotkanie, podczas którego nauczysz się podstaw klasycznego Usui Shiki Ryoho i doświadczysz dostrojenia do Reiki. Warto spróbować i przekonać się samemu.

Feb 7, 2026 at 11:00 AM – Feb 8, 2026 at 3:00 PM CET
Miejsce: Olsztyn, Warmińsko-mazurskie (koordynaty: 53.8035106, 20.4430253)
Dokładny adres: Lawendowa 1 G, Olsztyn
Cena: 1000 zł (mała kameralna grupa)
Zapisy i kontakt: [email protected] lub tel. 737 880 067
Organizatorka: Beti Kunikowska — Mistrz Nauczyciel Reiki

Szczegóły wydarzenia (KURS REIKI I stopnia — Olsztyn)

7 lutego 2026 (sobota), godz. 11:00 – 8 lutego 2026 (niedziela), godz. 15:00

  • Mała, kameralna grupa lub możliwość zajęć indywidualnych.
  • Uczestnicy otrzymują skrypt oraz dyplom ukończenia I stopnia Reiki.
  • Koszt: 1000 zł.
  • Zapisy: e-mail lub telefon (dane powyżej).

O kursie i dla kogo

Reiki to praktyka przekazywania Uniwersalnej Energii Życiowej — metoda holistyczna, która wspiera ciało, umysł i emocje. Na I stopniu:

  • przechodzisz proces dostrojenia do Reiki (4 inicjacje) ;
  • uczysz się wykonywać zabiegi na sobie i na innych (także podstawy pracy z zwierzętami, roślinami, jedzeniem);
  • poznajesz klasyczne techniki Usui Shiki Ryoho oraz zasady bezpieczeństwa w pracy z energiami;
  • otrzymujesz praktyczne wskazówki i materiały szkoleniowe.

Kurs prowadzony jest przez Beti Kunikowską, która praktykuje Reiki od 20 lat i uczy w tradycyjnym układzie trzech stopni. To propozycja dla osób ciekawych pracy z energią, szukających naturalnych metod wsparcia zdrowia i równowagi — bez konieczności wcześniejszego przygotowania.

Czego możesz się spodziewać? Doświadczenie delikatnego, energetycznego „dotyku”, uczucia zasilenia i wyciszenia; narzędzi przydatnych w codziennym radzeniu sobie ze stresem i regeneracji po trudnych przeżyciach. Reiki nie zastępuje medycyny konwencjonalnej, ale może ją wspomagać i działać profilaktycznie.

Link do wydarzenia na Facebooku

Autor: info_wydarzenia