Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olsztyn

Mapa USE-IT Olsztyn będzie częścią międzynarodowej sieci map-przewodników, do której należą mniejsze i większe miasta europejskie, m.in.: Praga, Graz, Cordoba, Oslo, Bruksela. Przewodniki USE-IT są tworzone zgodnie z ideą „od młodych dla młodych” i ukierunkowane są na takie pokazanie turystom zwiedzanego miasta, by przez czas pobytu w nim czuli się tak, jakby byli jego mieszkańcami, by poczuli jego duszę.

Dlatego mapa USE-IT Olsztyn tworzona jest na bazie konsultacji, by oprócz zabytków i typowych miejsc do zwiedzania znalazły się w niej również szczególnie wyróżniające się restauracje, kawiarnie i puby, będące ulubionymi i polecanymi przez samych mieszkańców miejscami. Nie zabraknie w niej również proponowanych tras spacerowych, rubryki z poradami językowymi i obyczajowymi oraz opisów cyklicznych wydarzeń i produktów regionalnych.

Mapa USE-IT Olsztyn będzie jedyną mapą sieci USE-IT w Polsce i zostanie wydana w lipcu 2018 roku. Będzie zupełnie niekomercyjna, darmowa i dostępna w innych miastach sieci, lokalnie w punktach informacji turystycznej i większości olsztyńskich lokali oraz w formie aplikacji mobilnej. Realizatorem projektu jest Stowarzyszenie zwykłe Olsztyn 2.0.

<iframe src="https://www.youtube.com/embed/88IUE41-92U?rel=0" frameborder="0" width="560" height="315"></iframe>

<- Wstecz do: Archiwum

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Zobacz również