Logo akcji Polska za pół ceny

Kolejny raz Ośrodek Sportu i Rekreacji włącza się do ogólnopolskiej akcji, która odbędzie się za nieco ponad dwa tygodnie. W dniach 22-24 listopada będzie można też skorzystać ze specjalnej oferty Olsztyńskiego Planetarium i Obserwatorium.

"Polska Zobacz Więcej - Weekend Za Pół Ceny" to przedsięwzięcie, którego celem jest zachęcenie do odkrywania piękna naszego kraju w korzystnych cenach oraz promocja poza głównym sezonem turystycznym. Olsztyńskie, miejskie placówki zapraszają do swoich obiektów.

- Podczas tegorocznego lata nasze miasto i obiekty OSiR odwiedzały tłumy turystów z całego kraju - przypomina dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie, Jerzy Litwiński. - Wysłuchaliśmy wielu komplementów, wielu gości było zauroczonych położeniem naszych obiektów i unikatowym połączeniem nowoczesności z naturą. Wielokrotnie słyszeliśmy, że turyści będą do nas wracać. I właśnie teraz mamy dla jesienną ofertę i dajemy możliwość łączenia sportowych pasji i rekreacyjnych nawyków z miejscami, w których świetnie się wypoczywa.

W CRS Ukiel będzie można czasie skorzystać z szerokiej oferty i wypożyczyć sprzęt sportowy dla dwóch osób płacąc za jedną. Do wyboru będą: rowery turystyczne, nartorolki, łyżworolki, kijki do nordic walking i zestawy gier (boule, mini-krykiet, badminton). Podobna akcja dotyczy basenu przy ul. Głowackiego, gdzie będzie można kupić wejściówkę dla dwóch osób w cenie jednego biletu.

To jednak nie koniec propozycji miejskich instytucji. W swoje progi zapraszają też przedstawiciele Planetarium i Obserwatorium.

- Wszystkie osoby nas odwiedzające będą mogły kupić bilety na seanse fulldome i na zwiedzanie obserwatorium - mówi dyrektor OPiOA, Jacek Szubiakowski. - Pięćdziesięcioprocentowy rabat naliczany przy zakupie biletów w kasie Planetarium i Obserwatorium.

Przypominamy - "Weekend Za Pół Ceny" w dwóch obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie między 22 a 24 listopada.

[sprawdź wszystkie oferty]

<- Wstecz do: Archiwum