Baner reklamujący zajęcia

BWA Galeria Sztuki kolejny raz organizuje zajęcia plastyczne dla najmłodszych. Tym razem przedsięwzięcie związane jest ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia.

Jak stworzyć unikatowe ozdoby świąteczne? Tego olsztyńskie dzieci mają szansę dowiedzieć podczas warsztatów zaplanowanych na 17-19 grudnia w BWA.

- Grudzień to doskonały czas na poszukiwanie świątecznych inspiracji także w obszarze działań twórczych - mówią organizatorzy. - Jesteśmy przekonani, że "Świąteczne Warsztaty" przeprowadzone w przestrzeni Galerii Sztuki dodatkowo pobudzą dziecięcą wyobraźnię i pozwolą wyzwolić zmysł artystyczny.

Organizatorzy z BWA proponują trzy rodzaje zajęć do wybory. "Papierowy dizajn" to okazja, by nauczyć się konstruować z kolorowych arkuszy papieru choinkowe ozdoby. "Świąteczne lampiony" będą nauką wykonania  lampionów, dzięki którym wnętrza naszych mieszkań spowije przytulne światło. Natomiast "Choinka DIY" to warsztaty, podczas których będzie można porozmawiać o tym, z czego można stworzyć ozdoby świąteczne.

Każde zajęcia potrwają do półtorej godziny. Liczba zaplanowanych miejsc to 24. Koszt zajęć - 7 złotych od osoby.

Informacje i zapisy: Ewelina Góra - tel. 89 522 27 09, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

<- Wstecz do: Archiwum