Jedzenie na talerzu

Organizacje pozarządowe i prywatne firmy włączają się w działania związane z ochroną przed koronawirusem. Tak stało się także w przypadku Grupy Citi, której pracownicy wspomagają służby ze stolicy regionu.

Ruszyła akcja #CitiVolunteers dla ratowników medycznych. Ponad 300 ratowników w Warszawie oraz Olsztynie otrzymuje pełnowartościowy posiłek oraz żele do dezynfekcji, który dostarczane są m.in. dzięki wsparciu pracowników Citi w Polsce.

- To pomoc dla pierwszej linii frontu walki z koronawirusem – podkreślają wolontariusze Citi. - Posiłek to wyraz naszej wdzięczności dla ich bezcennej pracy. Oni ratują nasze życie i zdrowie, pracując w warunkach wysokiego ryzyka.

Ponad pół tysiąca wolontariuszy zaangażowało się finansowo w przygotowanie ciepłych posiłków dla pracowników ratownictwa medycznego w Warszawie i Olsztynie. Citi w Polsce zobowiązały się natomiast wesprzeć akcję kwotą co najmniej tak wysoką, jak ta zebrana wśród pracowników.

Grupa City w tej chwili firma zatrudnia w Olsztynie ponad 900 osób. To przedstawiciele kilkunastu różnych państw. Świadczą usługi dla klientów z niemal stu krajów.

<- Wstecz do: Archiwum