Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olsztyn

Okładki płyt

Lider jednej z najpopularniejszych, metalowych kapel świata będzie odkrywać swoje tajemnice. W kolejnej odsłonie "Domówki MOK" będzie okazja do spotkania z Piotrem "Peterem" Wiwczarkiem z zespołu Vader. To jednocześnie szansa na atrakcyjne nagrody w specjalnym konkursie.

W niektórych kręgach to kultowa kapela, wyznaczająca światowe trendy death i thrash metalu. W ciągu niemal czterech dekad istnienia muzycy olsztyńskiego Vadera koncertowali na największych scenach całego świata.

Na początku maja ukazał się najnowszy album formacji "Solitude in Madness". I właśnie to jest doskonała okazja, by odwiedzić w domu (choć online) Piotra "Petera" Wiwczarka.

- "Domówki MOK" to spotkania z olsztyńskimi i regionalnymi twórcami w zacisznych azylach ich domów - wyjaśniają przedstawiciele Miejskiego Ośrodka Kultury. - Artyści opowiedzą o swoich działaniach i fascynacjach, zdradzą, nad czym obecnie pracują.

Przy okazji najbliższej "Domówki MOK" będzie okazja wygrać wydawnictwa grupy Vader z autografami. Do zdobycia płyta "Solitude in Madness", singiel "Litania", a do tego okolicznościowe fotosy - wszystko podpisane. Do rozdania są dwa zestawy album+fotos oraz trz zestawy singiel+fotos. Informacje o tym, co zrobić, by wygrać oraz regulamin są w wydarzeniu.

Domówka z Piotrem "Peterem" Wiwczarkiem 29 maja (piątek) o 17:00 na Facebooku MOK Olsztyn.

[Facebook MOK Olsztyn] [regulamin konkursu]

<- Wstecz do: Archiwum