Rusza akcja "Piękna kuchnia w Olsztynie"

Od 1 lipca do końca sierpnia 2022 roku firma Format M organizuje ciekawą promocję na swoje usługi. Oferuje ona meble kuchenne dostosowane do naszych indywidualnych oczekiwań.

Na etapie projektu można zdecydować o tym, co będzie najlepsze w przypadku naszego mieszkania bądź domu. Dzięki takiemu działaniu zyskujemy gwarancję wykorzystania każdego centymetra naszej przestrzeni.

Sprawdźmy, czym jest akcja “Piękna kuchnia w Olsztynie”.

Piękna kuchnia w Olsztynie - co warto wiedzieć o akcji?

Firma Format M wykonująca wysokiej jakości meble na zamówienie rusza z akcją "Piękna kuchnia w Olsztynie". W ramach organizowanej promocji klienci, którzy zamówią wykonanie mebli kuchennych otrzymają 12% rabatu oraz mogą liczyć na darmowe porady i konsultacje w zakresie projektowym oraz doboru sprzętu AGD.

Aby skorzystać z akcji, należy podać hasło "Piękna kuchnia w Olsztynie". Akcja obejmuje pierwsze piętnaście zgłoszeń w okresie od 1 lipca 2022 roku i potrwa do końca sierpnia 2022 r.

W ramach oferty firmy Format M możemy spodziewać się wysokiej jakości mebli kuchennych. Kochania to serce domu i centrum rodzinnego życia. Warto zatem zadbać o to, aby przestrzeń ta była jak najbardziej komfortowa i użytkowa.

Ponieważ proces tworzenia kuchni wymaga również doboru sprzętu jak lodówka, piekarnik czy zmywarka. Dlatego też akcja obejmuje także darmowe konsultacje w zakresie doboru sprzętu AGD. Kuchnie na wymiar w Olsztynie jakie tworzone są przez firmę Format M, wyróżniają się nowoczesnymi i praktycznymi rozwiązaniami stylami oraz wysokimi walorami estetycznymi.

Kuchnia w modnym stylu

Styl kuchni to podstawowy aspekt, na którym należy skupić się w pierwszej kolejności etapu projektowego.

Kuchnie tradycyjne z założenia powinny mieć przytulny i ciepły charakter. To zdecydowane przeciwieństwo chłodnego i nowoczesnego minimalizmu. W jej klasycznym odpowiedniku znajdziemy dużo więcej elementów dekoracyjnych oraz zdobień. Często spotykane są także kolumienki czy pilastry.

Z kolei w kuchni nowoczesnej dominuje duża przestrzeń oraz efekt jej otwartości. Z założenia jest przestronna i o wiele łatwiej jest ją połączyć stylistycznie z otwartym salonem.

Meble w takim wystroju są zwykle drewniane bądź imitujące kamień, a dodatków próżno jest szuka

. Z kolei powierzchnie ścian zapełnione są kompozycjami z szafek oraz urządzeń kuchennych.