Diler narkotykowy zatrzymany z 140 gramami narkotyków przez olsztyńską policję
Policjanci z Olsztyna zatrzymali 23-letniego mężczyznę podejrzanego o handel narkotykami oraz posiadanie ponad 140 gramów środków odurzających. W trakcie akcji zabezpieczono również znaczną sumę pieniędzy oraz zatrzymano dwóch klientów dilera.
  1. 23-latek zatrzymany za handel narkotykami.
  2. Policja zabezpieczyła ponad 120 gramów marihuany i 20 gramów mefedronu.
  3. Zabezpieczono 16 000 złotych w gotówce.
  4. Zatrzymano również dwóch klientów dilera.

Funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową z Komendy Miejskiej Policji od dłuższego czasu prowadzili śledztwo dotyczące handlu zakazanymi substancjami w mieście. Ich skrupulatna praca doprowadziła do zatrzymania 23-letniego mężczyzny podejrzanego o sprzedaż narkotyków.

W mieszkaniu podejrzanego policjanci znaleźli ponad 120 gramów marihuany oraz ponad 20 gramów mefedronu. Dodatkowo zabezpieczono 16 000 złotych w gotówce, które, jak podejrzewa policja, były wynikiem nielegalnej działalności.

Podczas akcji zatrzymano również dwóch klientów dilera, w wieku 18 i 22 lat. Obaj mężczyźni mieli przy sobie od 1,5 do 2 gramów marihuany i również usłyszeli zarzuty.

Zatrzymany 23-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia. Obecnie znajduje się pod policyjnym dozorem i grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policja apeluje do mieszkańców o zgłaszanie wszelkich podejrzanych działań związanych z handlem narkotykami. Współpraca społeczności z funkcjonariuszami jest kluczowa w walce z przestępczością narkotykową.


Policja Olsztyn