Mała szkoła z wielkim sercem – zapraszamy na wystawę fotograficzną

W czwartek 24 maja mieliśmy przyjemność gościć w siedzibie powiatu przedstawicieli Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Żardenikach, którzy wraz z Panią Starostą – Małgorzatą Chyziak otworzyli wernisaż wystawy fotograficznej.

Przepiękne zdjęcia wykonane przez Magdalenę Sulwińską przedstawiają podopiecznych ośrodka w naturalnym otoczeniu placówki.

Wystawę można zobaczyć w holu – Biurze Obsługi Interesanta – Starostwa Powiatowego w Olsztynie do końca czerwca br.

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Żardenikach przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym oraz niepełnosprawnościami sprzężonymi. W ofercie posiada: wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, przedszkole, szkołę podstawową, szkołę przysposabiająca do pracy, internat z całodobową opieką specjalistów, świetlicę i bibliotekę.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.