Zimowy park w Olsztynie

Śnieg, który w ostatnich kilkunastu godzinach spadł w Olsztynie cieszy bez wątpienia dzieci i... fotografów-amatorów. Szczególnie, że biblioteka Planeta 11 zachęca do uwieczniania miasta w zimowej aurze.

Do końca stycznia potrwa konkurs fotograficzny zorganizowany przez bibliotekę multimedialną. Poszukiwane są najlepsze zdjęcia zimowego Olsztyna. Każdy z uczestników może przesłać dwie fotografie.

- Wszystkie poprawnie zgłoszone prace zostaną ocenione przez jury - informuje kierownik Planety 11, Jacek Smółka. - W jego skład wejdą pracownicy biblioteki oraz fotografowie ze studia, które funduje główną nagrodę.

Tą jest plenerowa sesja fotograficzna realizowana przez "W cztery oczy – fotografia ślubna i portretowa". Poza tym do zdobycia książki, abonamenty na multimedia, gadżety od Planety 11.

Zdjęcia należy nadsyłać w formie elektronicznej ostatniego dnia stycznia pod adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegółowe zasady konkursu są określone w regulaminie.

[regulamin]

<- Wstecz do: Archiwum

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.