Grafika - Narodowy Dzień Sportu

Jest doskonałą okazją, by rozpocząć prowadzenie aktywnego trybu życia. Tegoroczna edycja Narodowego Dnia Sportu będzie już siódmą w historii.

Treningi, pikniki, zabawy na świeżym powietrzu - tak w ogromnym skrócie wygląda wydarzenie w całej Polsce. Na mapie miejsc, w których odbędzie się Dzień Sportu nie zabraknie także Olsztyna. Kluby sportowe ze stolicy Warmii i Mazur zapraszają na dwa wydarzenia, które zaplanowały na sobotę (14 września).

TS Gwardia Olsztyn proponuje trening z mistrzem. W Uranii odbędą zajęcia z najlepszym w tej chwili polskim judoką Maciejem Sarnackim, uczestnikiem Igrzysk Olimpijskich Rio de Janeiro w 2016 roku. 20-osobowa grupa będzie mogła ćwiczyć między 10:00 a 11:30.

"Wyginaj śmiało ciało" - to propozycja UKS SMS Olsztyn. Trzy 20-osobowe grupy będą mogły wziąć udział w zajęciach gimnastycznych w specjalistycznej sali treningowej przy ul. Gietkowskiej 12. Pierwszy trening o 17:00, ostatni o 18:00.

W poprzednim roku w Narodowym Dniu Sportu w całej Polsce wzięło udział ok. 300 tys. osób. Zorganizowano ponad 500 darmowych treningów i spotkań.

[NDS 2019 w Olsztynie]

<- Wstecz do: Archiwum

Geek ElasticSearch