Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olsztyn

fot. Pixabay

Chcesz założyć własną działalność, ale nie wiesz od czego zacząć? Jakie formalności wypełnić? Skąd pozyskać finansowanie i jak zarządzać własnym biznesem? Na te pytania otrzymasz odpowiedź już w najbliższą środę (16.09.)

- Już piąty rok z rzędu organizujemy warsztaty dla osób zainteresowanych założeniem własnej działalności - mówi Agnieszka Pyzel z Urzędu Miasta Olsztyna - chcemy pomóc wszystkim, którzy myślą o własnym biznesie, ale być może nie mają odwagi zrealizować tego marzenia, bo nie wiedzą od czego zacząć i gdzie szukać wsparcia.

I tym razem zespół pośredników finansowych zaznajomi uczestników warsztatów z wszystkim kwestiami szeroko pojętego biznesu - począwszy od kwestii założenia działalności gospodarczej, po dostępne źródła finansowania w Polsce, w tym środki unijne. Dzięki temu będzie można dowiedzieć się na co zwrócić uwagę przed i w trakcie zakładania działalności gospodarczej bądź spółki.
Tematyka

Gościem warsztatów będzie pracownik Głównego Punktu Informacji Funduszy Europejskich z ramienia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko - Mazurskiego. Opowie o aktualnych projektach dostępnych dla startujących przedsiębiorców oraz podpowie jak nich z skorzystać.

Data
: 16.09.2020r., godz: 16:00 - 19:00
Miejsce: Urząd Miasta Olsztyna, pl. Jana Pawła II 1 sala 219

<- Wstecz do: Archiwum