Kawa premium z własnym logo

Czy kiedykolwiek marzyliście o własnej marce kawy? Taki produkt może zdecydowanie podnieść sprzedaż w przedsiębiorstwie. Jest to świetne rozwiązanie dla właścicieli firm, którzy chcą się wyróżnić na tle konkurencji. Decydując się na własną markę kawy warto postawić na wysokiej jakości ziarna. Poniżej znajdziecie zalety jakie daje kawa z własnym logo.

Oryginalny prezent

Jeżeli chcesz rozdać upominki swoim pracownikom i szukasz bardziej oryginalnego prezentu niż smycze i długopisy, to zastanów się nad stworzeniem własnej kawy. Dzięki temu na pewno zaskoczysz swój personel. Napój ten jest przede wszystkim przydatnym prezentem, ponieważ prawie każdy go spożywa. W ten sposób masz pewność, że taki upominek z pewnością zostanie wykorzystany.

Napój sygnowany własnym logiem jest świetną propozycją na prezent nie tylko dla pracowników. Warto zaoferować taki produkt ważnym kontrahentom w przedsiębiorstwie. W ten sposób z pewnością poczują się oni docenieni przez waszą firmę. Własna marka kawy to idealny pomysł na nawiązanie długotrwałej relacji z kontrahentami.

Zwiększenie sprzedaży w przedsiębiorstwie

Posiadanie unikalnej kawy z własnym logo w swojej ofercie pomaga zwiększyć kreatywność firmy. Dobrym przykładem są kawiarnie, które wystawiają na półkach oryginalne napoje sygnowane swoim logo, które nie są dostępne nigdzie indziej. W ten sposób klienci lokalów mogą zabrać swoją ulubioną kawę do domu.

Własna marka kawy przydaje się także małym sklepom. Dzięki temu, że napój ten jest oryginalny, zyskuje on na swojej wartości. Klienci widzący taki produkt w ofercie mają wrażenie, że jest to towar premium. Nie znajdą oni go w żadnym innym sklepie, dlatego z pewnością będą częściej odwiedzać wasz sklep. W celu urozmaicenia oferty można połączyć własną markę kawy z różnymi gadżetami tworząc tym samym atrakcyjne zestawy dla konsumentów.

Tworzenie własnej marki kawy

Obecnie istnieje wiele rozwiązań, dzięki którym możesz stworzyć własną markę kawy bez konieczności inwestycji w niezbędny sprzęt. Wystarczy skontaktować się z profesjonalną palarnią, która oferuje wysokiej jakości ziarna kawy. Indywidualnie dostosowują oni paczki kawy do waszych potrzeb. Cały proces tworzenia własnej marki tego napoju jest prosty i przyjemny.

Na samym początku palarnia wysłuchuje potrzeb klienta. Wystarczy powiedzieć specjalistom do czego potrzebna jest wam taka kawa, a oni z pewnością doradzą wam co wybrać najlepiej. Następnym etapem jest wybór ziaren. Oczywiście w zależności od palarni ich asortyment będzie nieco różny. Zazwyczaj do wyboru mamy ziarna z różnych krajów i o różnych profilach smakowych.

Kolejnym ważnym krokiem jest opakowanie. Ważne jest dobranie odpowiedniej wielkości, materiału oraz innych funkcjonalności. Ciekawą propozycją jest wentyl, który pozwala odprowadzać kawie nadmiar gazów. Na samym końcu konieczne jest przesłanie projektu graficznego etykiety. Jeśli nie posiadacie w firmie grafika, nic straconego! Większość palarni oferuje własne usługi graficzne, dzięki czemu możliwe jest zaprojektowanie unikalnego opakowania.