Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olsztyn

Rodzina

Coraz bliżej końca XX Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny. W najbliższy weekend (9-10 czerwca) dwa wydarzanie pod honorowym patronatem prezydenta Olsztyna.

Sobota i niedziela upłyną pod znakiem aktywności i dobrej zabawy. Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień przygotował wówczas rodzinny festyn oraz pieszy rajd.

Sobotni (9 czerwca) festyn w tym roku odbędzie się przy ul. Borkowskiego 25. Między 12:00 a 17:00 na uczestników czeka moc atrakcji. Nie zabraknie występów i konkursów. Dzieci będą mogły zajrzeć do policyjnego wozu, fundacja Stomil zaproponuje zajęcia piłkarskie, a klub Kyokushin Karate Olsztyn - pokazy sztuk walki.

Niedziela (10 czerwca) to dzień dla lubiących piesze wędrówki. O 10:00 sprzed restauracji Plankton w CRS Ukiel wystartuje piezy rajd "Szlakiem Dzika". Trasa będzie wieść do Kudyp i z powrotem. W Kudypach zaplanowano ognisko oraz rodzinne gry, zabawy i konkursy.

Tegoroczne Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny potrwają do 15 czerwca.

[program festynu i rajdu]

<- Wstecz do: Archiwum

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.