Jak tanio wypożyczyć samochód w Olsztynie?

Wypożyczenie samochodu to bardzo wygodna opcja dla osób podróżujących służbowo, ale także prywatnie. Niejednokrotnie jest to także bardziej opłacane ze względów finansowych. Jesteś z Olsztyna lub okolic, przyjechałeś tutaj do rodziny lub po prostu spędzasz tutaj urlop i potrzebujesz pilnie samochodu? Zobacz jak tanio i bezproblemowo skorzystać z wypożyczalni.

Jak dokonać rezerwacji samochodu?

W poszukiwaniu sprawdzonej wypożyczalni samochodów, warto zapoznać się z ofertą firmy CarFree, która posiada wieloletnie doświadczenie w branży rent a car. O jej popularności świadczy fakt, że posiada aż 14 oddziałów na terenie całej Polski. Aby zarezerwować auto, wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej, z zaznaczeniem daty oraz miejscu odbioru i zwrotu. Opłaty możemy dokonać online lub karta płatniczą lub kredytową podczas odbioru auta. Warto wspomnieć, że za wynajem samochodu nie jest pobierana kaucja, wyjątkiem jest sytuacja kiedy klient nie posiada polskiego obywatelstwa, wtedy jest ona ustalana w zależności od klasy samochodu.

Minimum formalności

Jedynym wymaganiem jest ukończony 21 rok życia oraz posiadanie prawa jazdy przynajmniej od roku. Jeśli chodzi o dokumenty konieczne jest oczywiście prawo jazdy oraz inny dokument potwierdzający tożsamość – dowodów osobisty lub paszport. Możemy wybrać dowolne miejsce odbioru samochodu, a opłaca przy wynajmie do 3 dni wynosi 80 zł. Powyżej 3 dni auto możemy odebrać bezpłatnie w biurach firmy CarFree oraz na lotniskach, natomiast w przypadku obioru w innej lokalizacji – cena uzależniona jest od okresu trwania rezerwacji.

Zobacz także: Ile kosztuje wypożyczenie samochodu na lotnisku Olsztyn-Mazury?

Dostępne opcje – wybierz coś dla siebie

W zależności od tego, na jaki czas chcemy wynająć samochód, mamy do wyboru:

  • wynajem krótkoterminowy, na czas do jednego miesiąca – idealna opcja kiedy korzystasz z samochodu okazjonalnie lub potrzebujesz auta na kilkudniową wycieczkę;
  • wynajem średnioterminowy – na czas dłuższy niż jeden miesiąc
  • wynajem długoterminowy – z reguły jest to okres od 2 do 5 lat, opcja najczęściej wybierana przez firmy lub instytucje, pozwala to na użytkowanie samochodu przez długi czas, bez konieczności kupna czy leasingu.

Samochody dostępne na terenie Olsztyna to Ford Fiesta, Seat Leon, Mazda 6, Nissan Qashqai i Mitsubishi Spacestar. A wszystko to w przystępnej cenie, bez limitu kilometrów. CarFree to godna polecenia wypożyczalnia samochodów w Olsztynie, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.